Anna Martirosyan-Romaniak - spec. ds. legalizacji pobytu i pracy

30 marca 2018

Anna Martirosyan-Romaniak

pracownicy WORKSOL

Anna Martirosyan-Romaniak

spec. ds. legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców

Anna Martirosyan-Romaniak – absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku filozofia i komunikacja społeczna. W firmie pracuje od 2016 roku jako specjalista w sprawach związanych z legalizacją pobytu i pracy. Ulubioną tematyką zawodową Ani są zezwolenia na pracę.

Ania sama jest cudzoziemką, dlatego doskonale rozumie problemy i potrzeby innych obcokrajowców. Tak jak oni przechodziła wszystkie etapy w uzyskiwaniu dokumentów niezbędnych do legalnego pobytu i pracy.

Ania to również bardzo dobry koordynator pracowników, ma ich pod opieką kilkudziesięciu. Obsługuje również w zakresie legalizacji pobytu i pracy kilka współpracujących z nami firm.

Ponadto bardzo chętnie bierze udział w szkoleniach rozwijających wiedzę z dziedziny zatrudniania cudzoziemców oraz zawsze podejmuje się nowych wyzwań. Bardzo często przedstawia trafione pomysły i rozwiązania pozwalające na lepsze funkcjonowanie firmy.
Ania to osoba bardzo energiczna, niezwykle emocjonalna, bezpośrednia, z bardzo dużą dozą poczucia humoru. Każdy kto poznał Anię wie, że przy niej nie można się nudzić. Jest zagorzałym kibicem żużla. W wolnym czasie Ania lubi pływać, jeździć na rolkach i grać w Forge of Empire.

Poszukujesz pracy?

W naszej bazie mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy z Polski i zagranicy. W każdym miesiącu podpisujemy dziesiątki umów rekrutacyjny z polskimi firmami

Aktualne oferty pracy znajdują się tutaj

icon_firstPrzeglądaj oferty pracy

Szukasz pracowników?

Mamy setki kandydatów gotowych do pracy w najbliższym czasie. Nasza Agencja dostarcza ponad 100 pracowników miesięcznie do polskich pracodawców. Realizujemy zlecenia rekrutacyjne dotyczące specjalistów jak i pracowników niewykwalifikowanych

icon_twoDodaj ofertę pracy

Masz pytania ?

telZamów rozmowę personKontakt bezpośredni