Budownictwo

Budownictwo to sektor gospodarki, w którym pracę ludzi bardzo trudno zastąpić pracą maszyn. Dlatego też branża budowlana wymaga ciągłego napływu siły roboczej. Od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, kiedy to szerokim strumieniem napłynęły środki na inwestycje infrastrukturalne, zaczęło brakować pracowników budowlanych w Polsce. Sytuację wzmogła jeszcze bardziej emigracja zarobkowa Polaków do krajów Europy Zachodniej. Wielu polskich przedsiębiorców wychodząc na przeciw problemom braku pracowników zaczęło szukać kandydatów na rynkach wschodnich min. na Ukrainie

Zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem i oczekiwaniami chętnie podejmiemy się dla Państwa rekrutacji wykwalifikowanych pracowników budowlanych do branży budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i drogowego. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania pod względem ilości jak i kwalifikacji pracowników. Przygotujemy dla Państwa ekipy budowlane potrafiące zająć się kompleksowo budową, jak i pojedynczych pracowników.

Wybierając dla Państwa kandydatów, kierujemy się naszym wieloletnim doświadczeniem. Selekcjonujemy tylko tych kandydatów, którzy spełniają podane przez Państwa wymagania. Jeśli dane stanowisko wymaga posiadania odpowiednich certyfikatów, to również podejmiemy się znalezienie takich pracowników lub uzyskamy niezbędne dokumenty pozwalające wykonywać dany zawód.

Znajdziemy dla Państwa pracowników w następujących specjalnościach:

murarze – pracujących z różnymi materiałami jak cegła, pustak, bloczki, klinkier, silka oraz inne,
tynkarze – szczególnie ostatnio poszukiwani tynkarze maszynowi,
elektrycy – bez problemu uzyskamy dla pracowników uprawnienia SEP 1kW lub bez ograniczeń,
glazurnicy – pracujący z kamieniem naturalnym, płytkami ceramicznymi i innymi,
malarze – pracujący z nowoczesnymi materiałami, czysto wykonującymi swoją pracę,
hydraulicy – zakładający C.O. podłączenia kanalizacyjne itp.,
dekarze – układający blacho dachówkę, dachówkę ceramiczną, karpiówkę,
spawacze – TIG, MIG, MAG, czytający rysunki techniczne posiadając certyfikat TUV,
zbrojarze – wiążący zbrojenia cęgami i automatami, wykonujący różnego rodzaju szkielety zbrojeniowe i prefabrykaty zbrojeniowe,
kierowcy kat C, CE, operatorzy maszyn budowlanych – palownicy, kafara, dźwigu, walca, koparki, spycharki, skrapiarki.

Korzystając z naszych usług zyskujesz:

Kompleksową obsługę kadrowo-prawną – nasi rekruterzy i specjaliści ds. zatrudniania cudzoziemców mają zawsze aktualną wiedzę prawną w dziedzinie legalizacji pobytu i pracy obcokrajowców. Dzięki temu z nami zawsze zatrudnisz pracownika legalnie i nie będziesz martwił się w przypadku kontroli.

Płatność tylko za skuteczną rekrutację – masz zawsze okres próbny na sprawdzenie pracownika.  Jeśli nie będziesz zadowolony z kandydata to możliwie w jak najszybszym czasie zastąpimy go odpowiednią osobą na zastępstwo.

Specjalnie wyselekcjonowanych, najlepszych kandydatów – wyszukując pracowników zawsze polegamy na referencjach oraz testach przeprowadzanych we współpracujących z nami ośrodkach. Na życzenie klienta przed wysłaniem kandydata możemy wykonać próbki spawalnicze, próbne zbrojenie itp.

Stały kontakt z specjalistą ds. rekrutacji – cały czas jesteś informowany o postępach w rekrutacji – wysyłamy przetłumaczone CV kandydatów,  wspólnie ustalamy konkretny dzień i miejsce przyjazdu pracownika.  Możesz zawsze porozmawiać z kandydatem przed przyjazdem do pracy. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, masz prawo zrezygnować bezpłatnie z usług rekrutacyjnych.

Opiekę po-sprzedażowa –  nigdy nie będziesz pozostawiony bez wsparcia, nawet po zakończeniu realizacji usługi. Większość naszych klientów  wraca do nas, żeby zalegalizować dalszy pobyt i pracę swoich pracowników lub po kolejnych kandydatów do pracy.

Współpracę z doświadczoną firmą – współpraca z nami to wybranie prawie 10-letniego doświadczenia w rekrutacji,  legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców oraz wybór licencjonowanej agencji pracy o bardzo wysokiej renomie na rynku.

Zapraszamy Państwa do współpracy

[metaslider id=3487]