Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce

Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców

Agencja Pracy WORKSOL posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce. Posiadamy wspaniałą kadrę doświadczonych pracowników która z powodzeniem uzyskuje pozytywne decyzje legalizacyjne na terenie całej Polski. Cały czas współpracujemy z pracodawcami na terenie całego kraju. Chcemy zaoferować Państwu pomoc w legalizacji pobytu i pracy na terytorium RP cudzoziemców.

 

Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców nie jest łatwa

 

Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców to skomplikowany i odpowiedzialny proces. Dlatego warto poświęcić na to czas lub powierzyć sprawy specjalistom. Tym bardziej, że kary związane z nielegalnym pobytem lub zatrudnianiem cudzoziemców są naprawdę dotkliwe i sięgają do 30 000 zł. Oprócz kar jakie może otrzymać pracodawca, negatywnym elementem procesu legalizacji jest jego pracochłonność i bardzo długi czas oczekiwania na wydanie decyzji.

 

Kontakt z urzędem może być utrudniony

 

Z racji bardzo dużej ilości składanych wniosków na terenie całego kraju, proces uzyskiwania zezwoleń znacznie się wydłużył. Doszedł do tego problem z komunikacją z urzędami wojewódzkimi, które odgrodziły się od petentów, nie udostępniając kontaktów do osób prowadzących sprawę oraz nie odpowiadając na maile. Wiele lat doświadczenia naszych pracowników, pozwoliło wypracować system skutecznego i szybkiego uzyskiwania decyzji urzędowych w tym zakresie.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usługa naszej firmy, dzięki czemu unikniecie Państwo wspomnianych wyżej kłopotów oraz zaoszczędzicie swój cenny czas.

Za naszym pośrednictwem uzyskacie Państwo:

 

Każdego roku realizujemy kilkaset projektów związanych z uzyskaniem przez cudzoziemców różnego rodzaju pozwoleń na terenie całego kraju. Możemy pochwalić się tysiącami, zakończonych sukcesem spraw urzędowych. Nasza skuteczność wynosi 99 %. Bierzemy tylko takie sprawy które mają szansę powodzenia. Z chęcią podejmiemy z Państwem współpracę.

Poszukujesz pracy?

W naszej bazie mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy z Polski i zagranicy. W każdym miesiącu podpisujemy dziesiątki umów rekrutacyjny z polskimi firmami

Aktualne oferty pracy znajdują się tutaj

icon_firstPrzeglądaj oferty pracy

Szukasz pracowników?

Mamy setki kandydatów gotowych do pracy w najbliższym czasie. Nasza Agencja dostarcza ponad 100 pracowników miesięcznie do polskich pracodawców. Realizujemy zlecenia rekrutacyjne dotyczące specjalistów jak i pracowników niewykwalifikowanych

icon_twoDodaj ofertę pracy

Masz pytania ?

telZamów rozmowę personKontakt bezpośredni