Pracownicy z Ameryki Południowej

Agencja Worksol specjalizuje się w pośrednictwie pracy cudzoziemców. Dla naszych klientów rekrutujemy także pracowników z Ameryki Południowej i Środkowej, w tym przede wszystkim z krajów takich jak: Brazylia, Kolumbia i Meksyk. Cieszą się oni rosnącą popularnością na polskim rynku. Sprawdź, jak zatrudnić pracownika z Ameryki Południowej i z czym to się wiąże.

Dlaczego warto postawić na pracowników z Ameryki Południowej?

Pracownicy z Ameryki Południowej coraz łatwiej znajdują zatrudnienie w Polsce z przynajmniej kilku powodów. Przede wszystkim należą do osób pracowitych oraz często posiadają specjalistyczne kwalifikacje, w tym m.in. w sektorach przemysłowym, naftowym, stoczniowym, meblowym, czy też mięsnym. Osoby z Ameryki Południowej chętnie wiążą się z pracodawcą na dłużej, ponieważ cenią sobie bezpieczeństwo i stabilizacje zatrudnienia. Pozwala to na osiągnięcie większej powtarzalności i wyższej rentowności w prowadzonym biznesie. Do atutów osób z takich państw jak: Meksyk, Brazylia, czy też Kolumbia należą jeszcze: lojalność, szacunek wobec pracodawcy i współpracowników, a także sumienność. W większości są katolikami, co także zmniejsza różnice kulturowe względem polskich pracowników i ułatwia ich adaptację. Jeżeli interesują Cię pracownicy z Ameryki Południowej, agencja Worksol posiada doświadczenie w ich rekrutacji.

Jak zatrudnić osoby z Ameryki Południowej?

Zatrudnienie pracowników z Ameryki Południowej i Środkowej wymaga odpowiedniego przygotowania. Regulują to międzynarodowe przepisy prawne, a także wewnątrzpolskie ustawodawstwo. Specjaliści Worksol posiadają niezbędne przygotowanie do tego, aby cały proces rekrutacji, a także legalizacji pobytu i zatrudnienia przeprowadzić sprawnie i szybko. Dokładamy wszelkich starań, aby do naszych klientów trafili tylko najlepsi kandydaci i pracownicy z Ameryki Południowej. Rekrutacja prowadzona jest ze wsparciem lokalnych instytucji. W ramach współpracy oferujemy także wsparcie hiszpańskojęzycznego koordynatora, który wspiera pracowników. Dzięki temu bariera językowa zanika. Zapraszamy do sprawdzenia propozycji rekrutacji pracowników z Ameryki Południowej przez Worksol. Współpracujemy z firmami z wielu sektorów polskiej gospodarki. Oferujemy rekrutację pracowników z Brazylii, Kolumbii i Meksyku.

    Złóż zapotrzebowanie na personel/usługi

    Dane kontaktowe osoby składającej zapytanie
    * Pola wymagane

    Zaufali nam