Pracownicy z Brazylii

Agencja pośrednictwa Worksol od lat specjalizuje się w rekrutacji cudzoziemców na potrzeby przedsiębiorców w Polsce. Jednym z ciekawych kierunków poszukiwania siły roboczej jest Ameryka Południowa. Właśnie dlatego oferujemy naszym klientom taką usługę jak rekrutacja pracownika z Brazylii. Osoby z tego regionu cechują się pracowitością, otwartością i niższymi wymaganiami w zakresie płacy i warunków zatrudnienia. Zapraszamy do zapoznania się z możliwością zatrudnienia Brazylijczyków poprzez Worksol.

Na czym polega zatrudnienie pracownika z Brazylii?

Kandydaci z Ameryki Południowej, w tym z Brazylii, muszą przejść specjalną procedurę. W ten sposób legalizuje się ich pobyt oraz zatrudnienie. Jako Worksol doskonale wiemy, jak zatrudnić pracownika z Brazylii, a cały proces przeprowadzić sprawnie i z korzyścią dla pracodawcy. Dzięki temu nie musisz się tym zajmować. Współpracujemy z instytucjami w Brazylii, które przeprowadzają dla nas podstawową weryfikację kandydatów oraz zajmują się dokumentacją. Kolejnym krokiem jest ostateczna selekcja prowadzona przez Worksol, podczas której dobiera się kandydatów do bezpośrednich potrzeb naszych klientów. Prowadzimy procedurąę legalizacji pobytu i zatrudnienia Brazylijczyków, a następnie wspieramy ich aklimatyzację w nowym miejscu pracy. W ten sposób świadczymy usługi na najwyższym rynkowym poziomie.

Czym charakteryzują się pracownicy z Brazylii?

Przede wszystkim pracownicy z Brazylii cechują się sumiennością i pracowitością. Z powodzeniem realizują powierzone im zadania i sprawdzają się w różnych sektorach gospodarki. Szanują pracodawcę, dzięki czemu chętnie zwiążą się z pracą na lata. Umiejętnie budują swoją pozycję na rynku i chętnie zdobywają nowe kwalifikacje. Posiadają doświadczenie w sektorach takich jak: branża naftowa, stocznie, gastronomia i hotelarstwo. Sprawdzają się także w sektorach: produkcyjnym, budownictwie, czy transporcie. Tak naprawdę mogą pracować wszędzie. Są katolikami, dlatego pracodawca unika dużego skoku kulturowego. Jako Worksol wspieramy aklimatyzację pracowników i oferujemy usługi portugalskojęzycznego koordynatora na stanowisku. Jeżeli interesują Cię pracownicy z Brazylii, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Przedstawimy Ci szczegóły potencjalnej współpracy, a także odpowiemy na ewentualne pytania. We współpracy stawiamy na profesjonalizm.

    Złóż zapotrzebowanie na personel/usługi

    Dane kontaktowe osoby składającej zapytanie
    * Pola wymagane

    Zaufali nam