Pracownicy z Europy Wschodniej

Od lat pracownicy ze Wschodu stanowią najliczniejszą grupę imigrantów zarobkowych w Polsce. Ostatnie miesiące i wybuch wojny na Ukrainie sprawiły, że skala zjawiska się jeszcze nasiliła. Obecnie pracodawcy mogą wybierać spośród licznego grona kandydatów z Europy Wschodniej, w których zatrudnieniu pośredniczy agencja Worksol. To między innymi osoby z takich państw jak: Ukraina, Białoruś, Gruzja, Kazachstan i Mołdawia. Zapraszamy do sprawdzenia oferty potencjalnej współpracy.

Dlaczego warto zaufać pracownikom ze Wschodu

Pracodawcy coraz chętniej korzystają z usług pracowników z Europy Wschodniej, którzy stanowią główny wolumen imigrantów zarobkowych w Polsce. Oczywiście przodują w tym Ukraińcy, jednak rośnie liczba zezwoleń na pracę wydawanych obywatelom: Białorusi, Gruzji, Kazachstanu i Mołdawii. Jest to związane z charakterystyką kandydatów z tego regionu Europy. Przede wszystkim są oni pracowici, skrupulatni i dadzą pracodawców dużym szacunkiem. Ponadto ich wymagania często są niższe niż w przypadku naszych rodzimych pracowników. W szerokiej grupie pracowników ze Wschodu znajdują się zarówno osoby ze specjalistycznymi kwalifikacjami, jak i te, które chętnie podejmą pracę fizyczną. Sprawdzają się w każdym sektorze, są wydajni i sprawdzeni. Jako Worksol skrupulatnie wykonujemy proces rekrutacyjny, dzięki czemu do pracodawców trafiają tylko starannie dopasowani pracownicy.

Wesprzemy Cię w procesie od A do Z

Specjaliści Worksol mają duże doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji i procesu administracyjnego związanego z zatrudnieniem pracowników ze Wschodu. Wesprzemy Cię w tym od A do Z, dzięki czemu rekrutacja pracowników ze Wschodu będzie jeszcze wygodniejsza. Pracownicy ze Wschodu wymagają uzyskania pozwolenia na pobyt oraz pracę. Sprawdzają się zarówno w ramach pracy tymczasowej, jak i stałej. Dbamy o to, aby zostawali z naszymi klientami na dłużej i świadczymy szeroki zakres wsparcia z obszaru HR. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rekrutacji pracowników z Europy Wschodniej, w tym z: Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu i Mołdawii. Zespół Worksol zadba o Twoje potrzeby.

    Złóż zapotrzebowanie na personel/usługi

    Dane kontaktowe osoby składającej zapytanie
    * Pola wymagane

    Zaufali nam