Pracownicy z Białorusi

Firma Worksol oferuje pracodawcom pośrednictwo w zatrudnieniu pracowników z Białorusi i innych państw Europy Wschodniej. Na podstawie wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę szytą na miarę, a także zwiększyć skuteczność procesów rekrutacyjnych w firmie. Pracownicy z Białorusi cieszą się rosnącą popularnością, ze względu na ich zaangażowanie, pracowitość i sumienność. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, aby poznać szczegóły współpracy.

Zatrudnienie Białorusinów - korzyści dla pracodawcy

Jeżeli interesują Cię pracownicy z Białorusi, agencja Worksol wesprze Cię w całym procesie. Odpowiadamy zarówno za poszukiwania i selekcję pracowników na Białorusi, jak i za przeprowadzenie klienta przez proces administracyjny. Korzyści związanych z zatrudnieniem ludzi z Europy Wschodniej jest wiele. Przede wszystkim liczy się aspekt finansowy, ponieważ Białorusini mają niższe wymagania płacowe, niż konkurencyjni pracownicy z Polski. Dzięki temu można zoptymalizować koszty prowadzenia biznesu i zabezpieczyć kadrę w czasach, gdy jest deficyt polskich rąk do pracy. Ponadto Białorusini rzetelnie wykonują swoje obowiązki i darzą swoich pracodawców i współpracowników szacunkiem. W tym obszarze z powodzeniem można porównać ich do Polaków. Chętnie zwiążą się na dłużej z firmą, co zabezpieczy potrzeby pracodawcy w dłuższej perspektywie. Im mniej procesów rekrutacyjnych, tym mniejsze koszty.

Jak zatrudnić pracowników z Białorusi?

Pracownik z Białorusi wymaga przejścia przez procedurę administracyjną. Obecnie Białorusinów można zatrudniać m.in. na podstawie zamierzenia powierzenia wykonywania obowiązków obywatelowi Białorusi, czy też karty czasowego lub stałego pobytu. Jako Worksol wspieramy pracodawców w tym obszarze i pomagamy im w przejściu przez proces legalizacji zatrudnienia Białorusinów. Dzięki temu wszystko przebiega szybko i sprawnie, z korzyścią dla pracodawcy. Specjalizujemy się w dostarczaniu pracowników w wiele sektorów polskiej gospodarki. To zarówno niewykwalifikowane osoby, jak i wysokiej jakości specjaliści. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem Worksol w celu poznania szczegółowej oferty współpracy.

    Złóż zapotrzebowanie na personel/usługi

    Dane kontaktowe osoby składającej zapytanie
    * Pola wymagane

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). *

    Zaufali nam