Pracownicy z Gruzji

Jako agencja pośrednictwa zatrudnienia Worksol, wspieramy naszych klientów w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla pracowników z Gruzji. Należą oni do najliczniej reprezentowanych w Polsce imigrantów zarobkowych z Europy Wschodniej. Charakteryzują się pracowitością, kulturą osobistą i przywiązaniem do Polski, jako sojusznika Gruzji w Europie. To sprawia, że warto zastanowić się nad zatrudnieniem przedstawicieli tej nacji w swojej firmie. Rekrutacja pracowników z Gruzji z Worksol jest prosta i skuteczna.

Dlaczego warto zatrudnić Gruzinów?

Pracownicy z Gruzji są cenieni na polskim rynku pracy. Doskonale odnajdują sie na wielu stanowiskach, zarówno specjalistycznych, jak i niewymagających dodatkowego przygotowania. Są bardzo emocjonalni i cenią sobie stabilizację i bezpieczeństwo. Dzięki temu chętnie wiążą się z pracodawcą na dłużej, choć stanowią także ciekawą alternatywę dla pracowników tymczasowych. Ich wysoka komunikatywność oraz pracowitość pomagają im budować zaufanie wśród pracodawców i współpracowników. Ponadto Gruzini bez trudu aklimatyzują się w Polsce. W przestrzeni miejskiej widać coraz więcej gruzińskich piekarni i restauracji, co wskazuje na popularność tego kierunku wśród Polaków. Warto to wykorzystać do osiągnięcia wzrostu biznesowego. Zazwyczaj Gruzini są mniej wymagający i bardziej pracowici od wielu innych nacji, a zadaniem specjalistów Worksol jest przeprowadzenie skutecznej rekrutacji dopasowanej do Twoich potrzeb.

Jak zatrudnić pracowników z Gruzji?

Istnieje kilka sposobów na zatrudnienie pracowników z Gruzji w Polsce, jednak nie musisz ich znać. To zadanie dla ekspertów Worksol, którzy wesprą Cię w procesie rekrutacji, załatwiania niezbędnej dokumentacji, legalizacji pobytu i pracy kandydata, a także jego aklimatyzacji. Praca dla Gruzinów to ważny aspekt życia i szybko będziesz czerpać z tego profity. Standardowo kandydatów z Gruzji można zatrudnić na podstawie powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcowi lub na podstawie karty pobytu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem Worksol, jeżeli chcesz uzyskać wsparcie w zakresie zatrudniania pracowników z Gruzji. Pomagamy w rekrutacji, dokumentacji i wdrożeniu kandydatów. Świadczymy także szeroki zakres dodatkowych usług z obszaru HR.

    Złóż zapotrzebowanie na personel/usługi

    Dane kontaktowe osoby składającej zapytanie
    * Pola wymagane

    Zaufali nam