Pracownicy z Kazachstanu

Dla naszych klientów przygotowaliśmy usługę pośrednictwa w zatrudnieniu pracowników z krajów Europy Wschodniej oraz Azji Środkowej. Wśród nich znajdują się również pracownicy z Kazachstanu, którzy są cenieni w wielu gałęziach gospodarki. Posiadamy w doświadczenie w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych na różne szczeble, dzięki czemu spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających pracodawców. Zachęcamy do sprawdzenia oferty Worksol w tym zakresie.

Dlaczego warto postawić na pracowników z Kazachstanu?

Jako pracodawca możesz liczyć na określone korzyści związane z zatrudnieniem pracowników z Kazachstanu. Przede wszystkim osoby te są pracowite, sumienne i dobrze sprawdzają się w pracy na różnych stanowiskach. Ponadto etat w Polsce traktują jako szansę na polepszenie swojego statusu materialnego. Dzięki temu darzą pracodawcę i współpracowników szacunkiem, a także chętnie podpisują umowy na dłużej. Sprawdzają się także w przypadku pracy sezonowej. Zarobki w Polsce są kilkukrotnie wyższe, niż w Kazachstanie, co sprawia, że pracownicy z tej części świata nie mają wygórowanych oczekiwań. Doskonale odnajdują się m.in. w sektorze rolnictwa, przetwórstwa spożywczego, czy na produkcji. Cenią sobie stabilizację zatrudnienia i bezpieczeństwo, co jest kolejnym atutem pracowników z Kazachstanu, których możesz pozyskać we współpracy z Worksol.

Legalizacja pobytu - jak zatrudnić obywatela Kazachstanu?

Warto zastanowić się nad tym, jak zatrudnić obywatela Kazachstanu w Polsce. W tym obszarze warto postawić na wsparcie specjalistów z agencji Worksol, którzy pokierują dział HR klienta w całym procesie. Wspólnie z nami zapewnisz sobie:
 • legalny pobyt pracownika;
 • zezwolenie na pracę;
 • niezbędne badania lekarskie;
 • i inne.
Wspieramy pracowników w ich aklimatyzacji w nowym miejscu pracy. Z drugiej strony gwarantujemy pracodawcy dokładaną selekcję w procesie rekrutacyjnym, aby do Polski trafiły osoby, które w pełni spełniają oczekiwania naszych klientów. W ten sposób doprowadzić do wzrostu gospodarczego i optymalizacji ponoszonych kosztów. Zapraszamy do sprawdzenia możliwości współpracy z Worksol w zakresie pośrednictwa w zatrudnieniu pracowników z Europy Wschodniej, w tym z Kazachstanu. Nasz zespół od A do Z zadba o całą procedurę i sprawi, że Twoje szeregi szybko zasilą wydajni pracownicy.

  Złóż zapotrzebowanie na personel/usługi

  Dane kontaktowe osoby składającej zapytanie
  * Pola wymagane

  Zaufali nam