Pracownicy z Mołdawii

Pracownicy z Mołdawii należą do rosnącej grupy imigrantów zarobkowych w Polsce. Przyjeżdżają do Polski w poszukiwaniu lepszej pracy, poprawy warunków życia, a także spełniania marzeń. Jako agencja Worksol specjalizujemy się w pośrednictwie zatrudniania pracowników z Europy Wschodniej, w tym z Mołdawii. Posiadamy niezbędne doświadczenie i kontakty, dzięki którym oferujemy klientom wysokiej jakości i niezawodnych pracowników z różnych części świata. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem.

Kandydaci z Mołdawii - charakterystyka

Atutem pracowników z Mołdawii jest ich nastawienie. Przede wszystkim są bardzo pracowici i rzetelni, dzięki czemu dokładnie wykonują powierzone im obowiązki. Ponadto mają niskie wymagania finansowe, ponieważ zarobki w Polsce kilkukrotnie przekraczają to, na co mogą liczyć w rodzimym kraju. To sprawia, że zatrudnienie pracowników z Mołdawii to nie tylko sposób na walkę ze spadkiem zatrudnienia, ale także na optymalizację kosztów prowadzonego biznesu. Stanowią ciekawą alternatywę dla pracowników z Ukrainy, czy też z innych krajów Europy Wschodniej. Pomogą Ci zaspokoić braki kadrowe i utrzymać rentowność prowadzonej działalności. Ponadto chętnie zwiążą się z pracodawcą na dłużej, ponieważ cenią sobie stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia. Stanowią także atrakcyjny wybór w obszarze pracy tymczasowej. Jako Worksol odpowiadamy za to, aby przygotować pracodawcy kandydatów spełniających jego oczekiwania i potrzeby.

Specyfika zatrudnienia - proces administracyjny

Mołdawianie wymagają odpowiedniego podejścia do procesu administracyjnego związanego z ich zatrudnieniem. Mogą pracować na podstawie kilku dokumentów. Wiele zależy od specyfiki etatu, a także indywidualnej sytuacji kandydata. Jako Worksol posiadamy niezbędne doświadczenie do tego, aby cały proces legalizacji pobytu i pracy cudzoziemca przeprowadzić szybko i sprawnie. Dzięki temu szybko wzrośnie potencjał Twojego biznesu, a Ty uzupełnisz luki kadrowe. Jako Worksol oferujemy szeroki zakres usług HR związanych z cudzoziemcami. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, jeżeli chcesz poznać szczegóły współpracy i potrzebujesz wsparcia w tym obszarze.

    Złóż zapotrzebowanie na personel/usługi

    Dane kontaktowe osoby składającej zapytanie
    * Pola wymagane

    Zaufali nam