Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL
Michał Solecki
ul. Warszawska 36, 63-600 Kępno
NIP 6191944889
wpis do rej. agencji zatrudnienia 6076

logo_worksol

Poszukujesz pracowników? Zadzwoń:

tel: +48 606 401 731

tel: +48 532 312 640

lub wypełnij kwestionariusz pracodawcy tutaj ->>

Poszukujesz pracy? Zadzwoń:
+48 532 312 640

Daria Wesoła  

Daria Wesoła
spec. ds. zatrudnienia
cudzoziemców
Czym się zajmuję?
Legalizacja pobytu i pracy
cudzoziemców (karty pobytu
i zezwolenia na pracę)
mail: dwesola@worksol.pl
skype: work-sol.recruitment
tel: +48 787 581 756

Artur Pelc Artur Pelc
Czym się zajmuję?
Kontakt z pracodawcami
Rekrutacja pracowników z Ukrainy
e-mail: rekrutacja@worksol.pl
skype: worksol-rekrutacja
tel: +48 539 454 176
Walentyna Oskolok Walentyna Oskolok
Czym się zajmuję?
Rekrutacja pracowników z Ukrainy
Kontakt z polskimi pracodawcami
e-mail: praca@worksol.pl
skype: worksol.biuro
tel.+48-787-581-761
Renata  

Renata Jabłońska
spec. ds. zatrudnienia
cudzoziemców
Czym się zajmuję?
Legalizacja pobytu
i pracy cudzoziemców
(karty pobytu
i zezwolenia na pracę)
e-mail: rjablonska@worksol.pl
tel: +48 889 807 505

Moja fotka  

Michał Solecki
właściciel
Czym się zajmuję?
Leasing pracowniczy, pozyskiwanie klientów
e-mail: msolecki@worksol.pl
skype worksol-polska
tel: +48 606 401 731

 

Genia  

Genia Bolotnova
spec. ds. rekrutacji
Czym się zajmuję?
Rekrutacja pracowników
e-mail: gbolotnowa@worksol.pl
skype: azovukraina
tel: +48 532 312 640

Dunaj_Logo  

Wasyl Dunaj
spec. ds. rekrutacji, legalizacji
pobytu i pracy
Czym się zajmuję?
Legalizacja pobytu
i pracy cudzoziemców
(karty pobytu i zezwolenia na pracę),
rekrutacja pracowników
e-mail: wdunaj@worksol.pl
skype: worksol-dunaj
tel: +48 694 720 138

Ja Budim Serg 2 Sergii Budim
spec. ds. IT
Czym się zajmuję?
Rozwój, obsługa oraz wsparcie
strony internetowej (kontakt w jęz. polskim,
ukraińskim, angielskim,
rosyjskim)
e-mail: sbudim@worksol.pl
skype: it.worksol
foto ania  

Hanna Pyliuta
spec. ds. rekrutacji
Czym się zajmuję?
rekrutacja pracowników
e-mail: hpyliuta@worksol.pl
skype: hpyliuta
tel: +48 536 942 746

Anna2 Anna Martirosyan-Romaniak
spec. ds. zatrudnienia cudzoziemców
Czym się zajmuję?
Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców (karty pobytu i zezwolenia na pracę)
e-mail: aromaniak@worksol.pl
skype: anna_worksol
tel: +48 794 661 576

Adres agencji: ul. Warszawska 36, 63-600 Kępno