Pracownicy z Indii

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę pośrednictwa w zatrudnieniu pracowników z Indii. Jako pracownicy z Azji cechują się oni pracowitością, sumiennością i szacunkiem do wykonywanych obowiązków. Dzięki temu z powodzeniem sprawdzają się na wielu stanowiskach. Wśród nich nie brakuje osób o specjalistycznym wykształceniu. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją agencji Worksol w takim obszarze jak rekrutacja pracowników z Indii.

Wsparcie w rekrutacji pracowników z Indii

Od wielu lat na polskim rynku pracy zwiększonym zainteresowaniem cieszą się pracownicy z Azji. Rekrutacja ich pozwala na skuteczną walkę z niedoborem rodzimych pracowników, a także na zwiększenie efektywności prowadzonego biznesu. Wymaga to jednak odpowiedniego przygotowania. Jako Worksol posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w różnych państwach Azji, w tym w Indiach. Dzięki temu sprowadzanie pracowników z Indii jest w pełni legalne, bezpieczne i skuteczne. Współpracujemy z lokalnymi podmiotami, które przeprowadzają dla nas procesy rekrutacyjne. Następnie weryfikujemy kandydatów i po pozytywnej ocenie, pomagamy im we wdrożeniu się w nowym miejscu pracy w Polsce. Oczywiście wszystko w stu procentach legalnie i z zachowaniem międzynarodowych oraz polskich przepisów rynku pracy i migracji zarobkowej. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, jak zatrudnić pracownika z Azji. Zrobimy to za Ciebie.

Dlaczego warto postawić na pracowników z Indii?

Jeżeli interesują Cię pracownicy z Indii, rekrutacja ich wiąże się z określonymi korzyściami. Przede wszystkim Indie to bardzo szeroki rynek, ponieważ w kraju tym mieszka ponad miliard osób. To sprawia, że łatwiej znaleźć kandydatów o pożądanych kwalifikacjach. Ponadto pracownicy z Azji chętnie wiążą się z pracodawcą na wiele lat, co zwiększa stabilizację zatrudnienia w firmie. Szanują swoją pracę, są bardzo wydajni i mało roszczeniowi. Z łatwością adaptują się do nowych warunków życia i zazwyczaj bardzo dobrze komunikują się w języku angielskim. Wielu z nich zasiada na wysokich stanowiskach międzynarodowych brandów z siedzibami w Polsce. Są także doskonałą alternatywą dla braków kadrowych w sektorze produkcyjnym, czy przemysłowym. Tak naprawdę, z powodzeniem sprawdzą się w wielu sektorach gospodarki. Dzięki temu zapewnisz sobie tanich i solidnych pracowników na lata, którzy pomogą Ci wejść z biznesem na wyższy poziom. Jeżeli interesują Cię pracownicy z Azji, agencja Worksol posiada bogate doświadczenie w ich rekrutacji. Przeprowadzimy za Ciebie cały proces, w tym również sprawy związane z legalizacją pobytu i zatrudnienia Hindusów w Polsce. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Oferta dotyczy szerokiego spektrum usług HR, w tym pracy stałej i tymczasowej.

    Złóż zapotrzebowanie na personel/usługi

    Dane kontaktowe osoby składającej zapytanie
    * Pola wymagane

    Zaufali nam