Artykuły - Worksol

9 czerwca 2020

Praca tymczasowa a kodeks pracy

Na jakiej podstawie może być zatrudniony pracownik tymczasowy? Odpowiedź na to oraz inne pytania znajdziesz w artykule – praca tymczasowa a kodeks pracy.

Czytaj dalej

29 maja 2020

Outsourcing pracowniczy a praca tymczasowa – podstawowe różnice

Popularny outsourcing pracowniczy często mylony jest z pracą tymczasową. Z tego artykułu dowiesz się czym jest outsourcing pracowniczy a praca tymczasowa.

Czytaj dalej

2 kwietnia 2020

Założenia Tarczy Antykryzysowej w zakresie legalnego pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce

Przygotowaliśmy dla Państwa Założenia Tarczy Antykryzysowej w zakresie legalnego pobytu i pracy cudzoziemców. Niewątpliwie przedstawione poniżej zapisy na podstawie określonych przypadków określają zasady postępowania cudzoziemców i zatrudniających ich pracodawców. Z pewnością jest to duża dawka niezbędnej wiedzy na ten temat.

Czytaj dalej

18 marca 2020

Outsourcing pracowników z Ukrainy

Wielu przedsiębiorców decyduje się na zatrudnianie ludzi z zagranicy. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie może być outsourcing pracowników z Ukrainy.

Czytaj dalej

12 marca 2020

Pracownicy z Filipin alternatywą dla pracowników z Ukrainy

Wiele polskich przedsiębiorców narzeka na problem braku rąk do pracy. Według Ambasady Ukrainy w Polsce w ciągu 10 ostatnich dni marca ponad 100 tysięcy Ukraińców wróciło z Polski na Ukrainę.

Czytaj dalej

2 marca 2020

Ułatwienia w dostępie do pracy w Polsce dla Filipińczyków

Dwustronne porozumienie z filipińskim rządem w sprawie ułatwienia w dostępie do pracy w Polsce dla Filipińczyków jest, zdaniem organizacji pracodawców, niezbędne. Czy i kiedy do niego dojdzie?

Czytaj dalej
Czytaj więcej

Poszukujesz pracy?

W naszej bazie mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy z Polski i zagranicy. W każdym miesiącu podpisujemy dziesiątki umów rekrutacyjny z polskimi firmami

Aktualne oferty pracy znajdują się tutaj

icon_firstPrzeglądaj oferty pracy

Szukasz pracowników?

Mamy setki kandydatów gotowych do pracy w najbliższym czasie. Nasza Agencja dostarcza ponad 100 pracowników miesięcznie do polskich pracodawców. Realizujemy zlecenia rekrutacyjne dotyczące specjalistów jak i pracowników niewykwalifikowanych

icon_twoDodaj ofertę pracy

Masz pytania ?

telZamów rozmowę personKontakt bezpośredni