Agencja Pracy WORKSOL - wszystko co powinieneś wiedzieć o nas

O firmie

Historia WORKSOL

WORKSOL Group powstała w 2009 roku jako Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL Michał Solecki. Od samego początku firma realizowała usługi z branży HR. Jak wiele przedsiębiorstw powstałych w tamtym okresie skupiliśmy się na rekrutacji pracowników z Ukrainy oraz innych krajów WNP do pracy w Polsce. Rekrutacja cudzoziemców zmusiła nas również do szybkiego zdobycia wiedzy w dziedzinie legalizacji pobytu i pracy naszych zagranicznych pracowników. Bardzo szybko inne przedsiębiorstwa zaczęły zlecać nam zadania legalizacji pracy cudzoziemców zatrudnionych bezpośrednio w ich firmach, stąd w naszej firmie pojawili się bardzo dobrzy specjaliści w tej dziedzinie.

W 2013 roku w ramach budowy autostrad i dróg ekspresowych na Euro 2012, po raz pierwszy weszliśmy na kontrakt drogowy jako podwykonawca, realizując wiele odpowiedzialnych prac własnym personelem. Realizacją kontraktu drogowego pokazaliśmy, że potrafimy również budować zespoły ludzi i nimi zarządzać, biorąc odpowiedzialność za wykonywane prace.

W 2016 roku nasza firma otworzyła pierwsze placówki poza główną siedzibą firmy. Wrocław i Warszawa to były pierwsze kroki ekspansji na rynku krajowym. W 2017 roku założyliśmy swoje pierwsze zagraniczne biuro w Kijowie na Ukrainie. W 2018 roku doprowadziliśmy do przyjazdu pierwszej kilkunastoosobowej grupy pracowników z Nepalu i Bangladeszu. Od 2019 roku zorientowaliśmy się na rynek Azji Południowi-Wschodniej oraz Oceanii. W szczególności z powodzeniem wdrożyliśmy rekrutacje personelu z Filipin i Indonezji. Oczekujemy również wkrótce przyjazdu pierwszych pracowników z Wietnamu. W 2019 roku jako firma podwykonawcza zakończyliśmy również bardzo odpowiedzialny projekt „Modernizacja systemu odpylania w stalowni w Dąbrowie Górniczej” o wartości ponad 2 mln zł. Podczas tego projektu pokazaliśmy się jako firma potrafiąca znaleźć wykwalifikowany personel kilkudziesięciu specjalistów, którzy w pełni wyposażeni i przeszkoleni są gotowi poprowadzić bardzo odpowiedzialny projekt.

W rok 2020 wchodzimy z nowymi pomysłami, pragnąc realizować przede wszystkim model delegowania cudzoziemców do UE i dalszego rozwoju działu rekrutacji pracowników z Azji nie zapominając oczywiście o fundamentach firmy, czyli rekrutacji pracowników ze Wschodu oraz legalizacji pobyt i pracy cudzoziemców.

 

Usługi jakie świadczymy dla naszych klientów

 

Agencja Pracy WORKSOL działa w branży międzynarodowego i krajowego pośrednictwa pracy. Rekrutujemy i wynajmujemy do pracy pracowników z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Gruzji, Indonezji, Filipin, Wietnamu, Nepalu, Indii oraz Bangladeszu. Nasza firma funkcjonuje na rynku pracy od 2009 roku. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy, bez trudu przeprowadzimy każdą rekrutację. Posiadamy bogatą bazę kandydatów, pracodawców, którzy poszukują zarówno wykwalifikowanych jak i niedoświadczonych pracowników.

Nasza oferta skierowana jest w głównej mierze do przedsiębiorstw, które na lokalnym rynku pracy nie potrafią znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy. Agencja Pracy WORKSOL w krótkim czasie znajdzie wykwalifikowanych pracowników z odpowiednim doświadczeniem. Posiadamy trzy centra rekrutacyjne: w Warszawie, Wrocławiu i Kępnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi bezproblemowo i skutecznie na terenie całego kraju.

Zajmujemy się również doradztwem w zatrudnieniu obcokrajowców. Agencja Pracy WORKSOL uzyskuje w imieniu pracodawców niezbędne dokumenty potrzebne do legalnego zatrudnienia cudzoziemców, takie jak:

Ponad to nasza firma zajmuję się delegowanie cudzoziemców do innych krajów UE. Uzyskujemy dla naszych klientów dokumenty pozwalające legalnie oddelegować personel do wykonania zleceń w Europie Zachodniej.

Podpowiemy Państwu jak zatrudnić obcokrajowca. Wyjaśnimy, jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania zezwolenia na pracę dla cudzoziemca. Doradzimy Państwu w kwestii leasingu i outsourcingu pracowników.

Agencja Pracy WORKSOL, podchodzi do każdego zlecenia z odpowiednią dbałością. Rekrutujemy ludzi do wszystkich branż – zatrudniamy ludzi na stanowiska takie jak: wykwalifikowani robotnicy budowlani, pracowników produkcyjnych, pracowników do branży gastronomicznej, osoby o wysokich kwalifikacjach jak np. specjalistów IT czy managerów.

Dokumenty rejestrowe firmy:

  • Certyfikat Agencji Pracy wersja PL, wersja ENG
  • Wpis do centralnej ewidencji działalności gospodarczej wersja PL, wersja ENG z dnia 22.01.2019

Poszukujesz pracy?

W naszej bazie mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy z Polski i zagranicy. W każdym miesiącu podpisujemy dziesiątki umów rekrutacyjny z polskimi firmami

Aktualne oferty pracy znajdują się tutaj

icon_firstPrzeglądaj oferty pracy

Szukasz pracowników?

Mamy setki kandydatów gotowych do pracy w najbliższym czasie. Nasza Agencja dostarcza ponad 100 pracowników miesięcznie do polskich pracodawców. Realizujemy zlecenia rekrutacyjne dotyczące specjalistów jak i pracowników niewykwalifikowanych

icon_twoDodaj ofertę pracy

Masz pytania ?

telZamów rozmowę personKontakt bezpośredni