WORKSOL Group działa w branży polskiego oraz międzynarodowego pośrednictwa pracy. Delegujemy i rekrutujemy pracowników z całego świata dla naszych klientów. Zajmujemy się również outsourcingiem procesów produkcyjnych oraz pracą tymczasową. Legalizujemy pobyt i pracę cudzoziemców w Polsce

Na rynku usług rekrutacyjnych jesteśmy od 2009. Posiadamy ogromną bazę kandydatów jak i zadowolonych pracodawców. Dzięki temu możemy znaleźć odpowiedniego kandydata do każdego rodzaju pracy i zagwarantować dobre warunki jak dla pracodawcy tak również dla pracownika.

Nasza historia

2009
WORKSOL Group powstała w 2009 roku jako Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL Michał Solecki. Od samego początku firma realizowała usługi z branży HR. Jak wiele przedsiębiorstw powstałych w tamtym okresie skupiliśmy się na rekrutacji pracowników z Ukrainy oraz innych krajów WNP do pracy w Polsce. Rekrutacja cudzoziemców zmusiła nas również do szybkiego zdobycia wiedzy w dziedzinie legalizacji pobytu i pracy naszych zagranicznych pracowników. Bardzo szybko inne przedsiębiorstwa zaczęły zlecać nam zadania legalizacji pracy cudzoziemców zatrudnionych bezpośrednio w ich firmach, stąd w naszej firmie pojawili się bardzo dobrzy specjaliści w tej dziedzinie.
2012
W 2012 roku w ramach budowy autostrad i dróg ekspresowych na Euro 2012, po raz pierwszy weszliśmy na kontrakt drogowy jako podwykonawca, realizując wiele odpowiedzialnych prac własnym personelem. Realizacją kontraktu drogowego pokazaliśmy, że potrafimy również budować zespoły ludzi i nimi zarządzać, biorąc odpowiedzialność za wykonywane prace.
2016
W 2016 roku nasza firma otworzyła pierwsze placówki poza główną siedzibą firmy. Wrocław i Warszawa to były pierwsze kroki ekspansji na rynku krajowym. W 2017 roku założyliśmy swoje pierwsze zagraniczne biuro w Kijowie na Ukrainie. W 2018 roku doprowadziliśmy do przyjazdu pierwszej kilkunastoosobowej grupy pracowników z Nepalu i Bangladeszu. Od 2019 roku zorientowaliśmy się na rynek Azji Południowo-Wschodniej oraz Oceanii. W szczególności z powodzeniem wdrożyliśmy rekrutacje personelu z Filipin i Indonezji. Oczekujemy również wkrótce przyjazdu pierwszych pracowników z Wietnamu. W 2019 roku jako firma podwykonawcza zakończyliśmy również bardzo odpowiedzialny projekt „Modernizacja systemu odpylania w stalowni w Dąbrowie Górniczej” o wartości ponad 2 mln zł. Podczas tego projektu pokazaliśmy się jako firma potrafiąca znaleźć wykwalifikowany personel kilkudziesięciu specjalistów, którzy w pełni wyposażeni i przeszkoleni są gotowi poprowadzić bardzo odpowiedzialny projekt.
2020
W rok 2020 weszliśmy z nowymi pomysłami, pragnąc realizować przede wszystkim model delegowania cudzoziemców do UE i dalszego rozwoju działu rekrutacji pracowników z Azji nie zapominając oczywiście o fundamentach firmy, czyli rekrutacji pracowników ze Wschodu oraz legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców.
2021
Rok Bawołu 2021 dodał nam doświadczenia i wiedzy jak działać w niezwykłych umowach na rynku pracy. Wszystko to spowodowało do sukcesu naszego własnego a przede wszystkim - sukcesu naszych klientów. W tym roku po raz pierwszy zatrudniliśmy więcej pracowników z Azji jak ze Wschodu.
Nasze osiągnięcia
Pracowników dzięki naszemu udziałowi znaleźli pracę
24568

Pracowników dzięki naszemu udziałowi znaleźli pracę

Klientów kontynuuje współpracę po pierwszym roku
89%

Klientów kontynuuje współpracę po pierwszym roku

Firm skorzystały z naszych usług rekrutacyjnych
353

Firm skorzystały z naszych usług rekrutacyjnych

Zadowolonych klientów
94%

Zadowolonych klientów


Zaufali nam
Agencja wykazuje się dużą wiedzą w zakresie legalizacji pobytu cudzoziemców, jak i rekrutacji pracowników. Sprawy są prowadzone od początku do końca w pełnym zaangażowaniu i skrupulatności przez sumiennych pracowników w tym zakresie
Stanisław Mieszała
właściciel firmy
Ponad 100 pracowników naszej firmy uzyskały karty czasowego pobytu z pomocą Agencji Pracy WORKSOL. Od początku współpracy usługi są realizowane solidnie, a sprawy pracowników prowadzone są do końca z pełnym zaangażowaniem przez doświadczonych i kulturalnych specjalistów z Agencji
Zbigniew Kaczorowski
Wspónik
Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Agencję Pracy WORKSOL jako profesjonalnego i solidnego partnera w zakresie pozyskiwanie dokumentacji niezbędnej do legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
Marcin Mazurek
właściciel firmy
Prace wykonane przez WORKSOL wykonano w ustalonym terminie oraz zgodne ze sztuką budowlaną. Firmę cechuje rzetelne i szybkie wykonywanie prac oraz elastyczność w dostosowaniu zapotrzebowania na siłę roboczą. Polecamy firmę ,WORKSOL jako partnera biznesowego w pracach budowlanych oraz przy wynajmie personelu pracowniczego.
Przemysła Maliszkiewicz
Projekt Manger - budowa drogi ekspresowej S-8 odc. III
Współpraca z Agencją Pracy WORKSOL układa się bardzo dobrze. Kontakt z pracownikami Agencji jest bardzo dobry, zawsze możemy liczyć na szybką i skuteczną reakcję firmy, jeśli pojawiają się potrzeby kadrowe z naszej strony.
Leszek Sawicki
właściciel
Współpracując z naszą firmą Agencja Pracy WORKSOL udowodniła, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania firmą, która w pełni zasługuje na rekomendacje jako profesjonalny partner w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców
Leszek Dworak
właściciel firmy
Informacje o firmie
WORKSOL GROUP
ul. Warszawska 36, 63-600 Kępno
ul. Dąbrowskiego 42B, 50-457 Wrocław
Plac Unii City Shopping, ul. Puławska 2, Budynek B, 02-566 Warszawa
Wojewódzka Office, ul. Wojewódzka 10, 40-026 Katowice
106 Sheikh Zayed Rd, 10th floor, office no 13, ZEA, Dubaj
ulica Boborahim Mashrab 7, Uzbekistan, Namangan
Colombia, Ac. 26 # 92-32, Engativá, Bogotá, Cundinamarca
NIP 6191944889
Certyfikat agencji rekrutacyjnej
Wejście do centralnej księgowości biznesowej
Certyfikat APT Worksol Michał Solecki
Masz pytanie?