Pracownicy z Indonezji

Indonezyjczycy to grupa robocza, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród polskich klientów. Jako agencja Worksol posiadamy niezbędne doświadczenie i przygotowanie do tego, aby prowadzić od A do Z procesy związane z zatrudnieniem pracowników z Indonezji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami potencjalnej współpracy i kontaktu z naszym zespołem.

Dlaczego warto postawić na pracowników z Indonezji?

Pracownicy z Indonezji to dobry wybór dla firm z wielu sektorów. Przede wszystkim odznaczają sie oni wysoką pracowitością, sumiennością wykonywanych obowiązków, a także łatwą adaptacją do nowych warunków. Pozostają przy tym mało roszczeniowi oraz mają niższe wymagania niż pracownicy z innych regionów świata. Polskie zarobki są świetnym motywatorem dla wielu Indonezyjczyków, którzy w Polsce mogą odłożyć i po czasie wrócić do swojego kraju w lepszej kondycji finansowej. Ponadto ich kultura pracy wyraża się szacunkiem do przełożonych i miejsca zatrudnienia. W związku z tym wiążą się z pracodawcą na dłużej. To sprawia, że rekrutacja pracowników z Indonezji po prostu się opłaca. Będą dobrym wyborem zarówno w ramach pracy tymczasowej, jak i stałej.

Jak zatrudnić pracowników z Indonezji?

Jeżeli interesują Cię pracownicy z Azji, rekrutacja powinna być prowadzona przez profesjonalistów. Wszystko dlatego, że wymaga znajomości przepisów, azjatyckiego rynku pracy, a także procedur. Na bazie wieloletniego doświadczenia, jako Worksol jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces sprawnie i szybko, z korzyścią dla firmy zatrudniającej. Pośredniczymy w rekrutacji pracowników do pracy tymczasowej oraz stałej, w tym na stanowiska specjalistyczne. Dokładamy wszelkich starań, aby do naszych klientów trafili tylko najbardziej efektywni i sprawdzeni pracownicy z Azji. Agencja Worksol może poszczycić się licznymi sukcesami na tym polu.

Gdzie znajdą zatrudnienie?

Tak naprawdę Indonezyjczycy z powodzeniem sprawdzą się w wielu sektorach gospodarki. Doskonale odnajdują się m.in. w firmach produkcyjnych, czy spożywczych. Łatwo adaptują się do polskich warunków pracy oraz chętnie uczą się języka. Dzięki temu z czasem zaczynają pracować w bezpośrednim kontakcie z klientem. Wśród Indonezyjczyków nie brakuje osób o specjalistycznej wiedzy i umiejętnościach, np. w sektorze Beauty & SPA. Dzięki temu znajdują zatrudnienie w obiektach hotelowych i podobnych. Jeżeli chcesz zatrudnić sumienne i pracowite osoby, to Indonezyjczycy będą strzałem w dziesiątkę. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Worksol. Wesprzemy Cię w całym procesie. Wszystko po to, aby Twoja firma wzrosła i zyskała jeszcze większą stabilizację, bez podnoszenia kosztów.

    Złóż zapotrzebowanie na personel/usługi

    Dane kontaktowe osoby składającej zapytanie
    * Pola wymagane

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). *

    Zaufali nam