Worksol Group otwiera Biuro w Uzbekistanie: Droga do legalnej pracy w Polsce dla pracowników z Azji Środkowej

Worksol Group otwiera Biuro w Uzbekistanie: Droga do legalnej pracy w Polsce dla pracowników z Azji Środkowej

17 października 2023

Worksol Group, renomowana firma świadcząca usługi w obszarze zatrudnienia i migracji, rozszerza swoją działalność i z dumą ogłasza otwarcie swojego biura w Uzbekistanie, w malowniczym mieście Namangan. Od 2009 roku firma Worksol Group zyskała zaufanie zarówno pracodawców, jak i pracowników, dzięki swojej szerokiej wiedzy i profesjonalizmowi w dziedzinie usług HR. Obecnie Worksol Group ma swoje biura w Polsce (Warszawa, Wrocław, Katowice, Kępno); Zjednoczonych Emiratach Arabskich (Dubaj) (więcej informacji na temat biura w Dubaju można znaleźć tutaj) i teraz przyszedł czas na otwarcie biura w Uzbekistanie. Oficjalne otwarcie odbyło się na początku października 2023 roku w Namanganie. Informację o biurze jak i zdjęcia z otwarcia można obejrzeć na oficjalnym kanale Worksol Group Uzbekistan w Telegramie.

Pomoc w znalezieniu legalnej pracy w Polsce dla pracowników z Azji Środkowej

Worksol Group w Uzbekistanie specjalizuje się w świadczeniu usług informacyjnych, które pomagają obywatelom Uzbekistanu znaleźć legalną pracę w Polsce. Jako polska firma z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, Worksol Group oferuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu migracji i zatrudnienia.

Jednym z najważniejszych aspektów oferty Worksol Group jest szeroka wiedza w zakresie usług informacyjnych dotyczących podania informacji o otrzymaniu zezwolenia na pracę od renomowanej polskiej firmy. W Worksol Group doskonale rozumiemy proces legalizacji i zapewniamy kandydatom informacje na temat otrzymania wizy i wszelkich innych formalności krok po kroku.

Profesjonalne wsparcie i indywidualne podejście

Worksol Group w Uzbekistanie profesjonalnie wspiera wszystkich zainteresowanych pracowników wyjazdem do pracy w Polsce. Indywidualne podejście do każdego kandydata oraz klienta jest dla firmy priorytetem, dlatego specjaliści z Worksol Group chętnie udzielają porad i odpowiedzi na pytania związane z procesem migracji i zatrudnienia.

Worksol kładzie szczególny nacisk na pomoc w zatrudnieniu fachowców w różnych dziedzinach, takich jak tapicerzy, spawacze, monterzy, operatorzy CNC, elektrycy, szwaczki, budowlańcy, i wielu innych. Właśnie takich wykwalifikowanych pracowników możemy zapewnić polskim pracodawcom. Jesteśmy otwarci na dostarczenie personelu każdego szczebla. Dzięki temu Worksol Group staje się nieocenionym partnerem zarówno dla polskich pracodawców, poszukujących wykwalifikowanej siły roboczej, jak i dla pracowników, którzy marzą o legalnej pracy w Polsce.

Kanał Telegram Worksol Group w Uzbekistanie – źródło informacji dla lokalnych pracowników

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego kanału Telegram. To doskonałe źródło aktualnych informacji na temat migracji, pracy w Polsce i wszystkiego, co związane z naszym biurem w Uzbekistanie. Kanał Telegram Worksol Group Uzbekistan to miejsce, gdzie znajdziesz wiele przydatnych porad i aktualności.

Odwiedź Biuro Worksol Group w Uzbekistanie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Uzbekistanie. Nasz adres:

Worksol Group Uzbekistan

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą Ci w osiągnięciu Twoich celów bądź to zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników lub praca w Polsce. Telefon biura w Uzbekistanie: +99 8901747320.

Dołącz do grona zadowolonych klientów Worksol Group!

Masz pytanie?