Niania z Filipin – doskonała opieka nad dzieckiem wraz z nauką języka angielskiego
#outsourcing pracowniczy #pracownicy WORKSOL #pracownicy z Filipin #rekrutacja pracowników

Niania z Filipin – doskonała opieka nad dzieckiem wraz z nauką języka angielskiego

24 lutego 2021

Językiem angielskim posługują się ludzie w większości krajów na świecie. W dzisiejszych czasach osoby mówiące po angielsku to już norma. Dlatego bardzo pożądanym jest teraz, aby dzieci uczyły się angielskiego od najmłodszych lat. Rodzice znaleźli rozwiązanie, aby ich pociechy jak najwcześniej miały okazję obcowania z tym językiem na co dzień – zatrudniana jest przez nich niania z Filipin. Dlaczego sprawdza się ona jako doskonała opieka nad dzieckiem wraz z nauką języka angielskiego? Wyjaśniamy.

Opieka nad dzieckiem wraz z nauką języka angielskiego – czemu jest tak popularna?

Wiele rzeczy przemawia dziś za tym, aby dzieci od najmłodszych lat miały styczność z językiem angielskim. Ten język możemy usłyszeć dosłownie wszędzie – na ulicach, w restauracjach czy w sklepach. Posługują się nim ludzie w większości krajów na świecie i w dzisiejszych czasach osoby mówiące po angielsku to już norma. Dlatego bardzo pożądanym oraz modnym stało się, aby dzieci uczyły się angielskiego od jak najmłodszych lat. Wtedy dużo łatwiej i szybciej go przyswajają, zdobywając tym samym cenną umiejętność na przyszłość.

Eksperci podkreślają, że im wcześniej maluch zacznie poznawać obcy język, tym lepiej. Dzieci najskuteczniej przyswajają bowiem wiedzę od przyjścia na świat do ukończenia 12. roku życia. Rodzice, którzy myślą o tym, jak zapewnić dziecku w przyszłości dobry start, już od najwcześniejszych lat życia swoich pociech stawiają na ich edukację językową. Znaleźli doskonałe rozwiązanie, aby dzieci jak najwcześniej miały okazję obcować z angielskim na co dzień – zatrudniana jest przez nich niania z Filipin. Taka osoba najczęściej opiekuje się dzieckiem, uczy go języka, a także organizuje maluchowi zajęcia dodatkowe. Dzięki opiekunce mówiącej po angielsku, dziecko osłuchuje się z językiem obcym od najmłodszych lat.

Niania z Filipin – dlaczego warto ją zatrudnić?

Popyt na nianie posługujące się językiem obcym rośnie z miesiąca na miesiąc. Opieka nad dzieckiem wraz z nauką języka angielskiego staje się coraz bardziej popularna wśród rodziców, którzy zdają sobie sprawę jak ważna w dzisiejszych czasach jest umiejętność posługiwania się tym językiem. Efekty takiej nauki w domu są zdumiewające, dlatego rodzice coraz częściej, szukając opieki dla swojej pociechy, zaznaczają w ogłoszeniach – „tylko z angielskim”.

Można by jednak zapytać – dlaczego akurat niania z Filipin miałaby być najlepszym rozwiązaniem? Otóż Filipinki znakomicie znają język angielski. Jest to bowiem ich drugi język urzędowy. Poza tym kobiety pochodzące z tego kraju są zawsze bardzo miłe, uśmiechnięte, życzliwe i otwarte na świat. Są również bardzo spokojne, nie dążą do kłótni, cechują się także dużą odpowiedzialnością. Filipinki pochodzą z wielodzietnych rodzin katolickich, w których rodzinę stawia się zawsze na pierwszym miejscu. Wynika to z filipińskiej kultury.

Filipinki wychowuje się w tradycji, która ceni wiele wartości – są wierne, ugodowe, pracowite, miłe, sympatyczne, nie mają zbyt wygórowanych wymagań. Nie są sfeminizowane, szanują mężczyznę i nie wchodzą w męskie role. Są również bardzo opiekuńcze, na co dzień lubią zajmować się domem i gotować. Inicjatywa wychodzi od nich, nie trzeba ich o nic prosić, a one nie czują się przy tym jak kury domowe. Filipinki uważa się również za najbardziej kochające osoby na świecie.

Niania z Filipin – jak zatrudnić?

Filipiny to kraj ubogi, dlatego też pochodzące stamtąd młode kobiety często korzystają z możliwości pracy na obczyźnie. Stanowi to dla nich bowiem bardzo dobre źródło zarobku. Filipinka jako opieka nad dzieckiem wraz z nauką języka angielskiego, to bardzo dobre rozwiązanie. Przemawia za tym fakt, iż wiele Filipinek posiada zdobyte w swoim kraju wykształcenie wyższe. Kobiety pochodzące z Filipin są znane z tego, że ciężko pracują, aby uzyskać swoje cele w życiu.

Migrację zarobkową na Filipinach nadzoruje POEA (Philippine Overseas Employment Administration) – rządowa agencja zatrudnienia. Aby sprowadzić do Polski pracownika z Filipin należy wziąć pod uwagę, że procedura jego rekrutacji oraz zatrudnienia jest dość skomplikowana. Jest to związane z przygotowaniem szeregu dokumentów, które muszą być zalegalizowane. W tym przypadku ważna jest również znajomość filipińskiego prawa. W przypadku wykazania chęci zatrudnienia pracowników z Filipin, najlepiej zwrócić się do Agencji Pracy WORKSOL, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników z tego kraju.

Poszukujesz pracowników z Azji? Napisz do nas na [email protected] wypełnij kwestionariusz lub zadzwoń już teraz +48 606 401 731 !

Masz pytanie?