Leasing pracowników (praca tymczasowa)

Leasing pracowniczy (wynajem pracowników) jest idealnym rozwiązaniem dla pracodawcy pragnącego szybko i tanio zatrudnić pracowników. Jest również bardzo elastyczna formą zatrudnienia, dzięki której możecie Państwo skutecznie reagować na pojawiający się w Waszej firmie wzrost lub spadek  popytu na pracę. Leasing pracowniczy gwarantuje doskonałe kadry w waszej firmie i zero formalności związanych z zatrudnieniem pracowników. Wszelkie sprawy kadrowo-płacowe bierze na siebie Agencja Pracy. Państwu pozostaje nadzorować i kierować personelem.

W ramach leasingu pracowniczego pracujemy w oparciu o ustawę o pracy tymczasowej, która reguluje zasady współpracy pomiędzy agencją pracy, pracodawcą użytkownikiem, a pracownikiem tymczasowym. Dobór odpowiedniej agencji w przypadku wynajmu personelu jest bardzo ważny, gdyż powierzamy niejednokrotnie bardzo duże pieniądze przeznaczone na wynagrodzenia nieznanej nam firmie. Agencja Pracy WORKSOL posiada bardzo dobrą opinie jako pracodawca i pracownicy chętnie podejmują zatrudnienie przez naszą firmę. Również od naszych klientów korzystających z usługi leasingu pracowniczego oczekujemy terminowych płatności i godnego poszanowanie wynajmowanego personelu.    

LEASING PRACOWNICZY

 

Agencja pracy wyszukuje pracowników wg. kryteriów przekazanych przez klienta za pośrednictwem kwestionariusza pracodawcy

Chcesz skorzystać z usługi leasingu pracowniczego? Zadzwoń, napisz lub wypełnij krótką formę na tej stronie:

Michał Solecki, tel. 606 401 731, mail: [email protected]

    Złóż zapotrzebowanie na personel/usługi

    Dane kontaktowe osoby składającej zapytanie
    * Pola wymagane

    Zaufali nam