Pracownicy z Ukrainy

Od lat zajmujemy sie pośrednictwem w zatrudnieniu cudzoziemców w Polsce. Worksol to także renomowany pośrednik pracowników z Ukrainy. Oferujemy klientom kompleksowe wsparcie w zakresie rekrutacji Ukraińców, a także załatwienia wszelkiej dokumentacji w celu legalizacji ich pracy i pobytu. Współpracujemy zarówno z małymi i średnimi, jak i dużymi firmami. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem, w celu poznania szczegółów potencjalnej współpracy.

Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

Jako uznana agencja pośrednictwa pracy za granicą specjalizujemy się w rekrutacji, prowadzeniu procesów administracyjnych, a także zatrudnianiu pracowników z Ukrainy. Osoby z tego kraju mogą pracować w Polsce na podstawie kilku dodatkowych dokumentów. Zależy to m.in. od: długości pobytu obcokrajowca w Polsce, liczby zrealizowanych kontraktów oraz potrzeb pracodawcy. Każdorazowo rekrutację dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych partnerów biznesowych. Poszukujemy pracowników z Ukrainy zarówno w Polsce, jak i za naszą wschodnią granicą. Ostatnie miesiące to wzmożony napływ siły roboczej z Ukrainy do Polski, w tym kwalifikowanych specjalistów. Jako Worksol pośredniczymy m.in. w zatrudnianiu ukraińskiego personelu medycznego.

Dlaczego warto zaufać pracownikom z Ukrainy?

Pracownicy z Ukrainy to sprawdzona siła robocza na polskim rynku. Od lat sumiennie wykonują swoje obowiązki i budują pozycję na rynku. Kluczem jest tu dobranie odpowiednich kandydatów, którzy będą darzyli szacunkiem pracodawcę, współpracowników i otrzymaną szansę. Jako Worksol mamy doświadczenie w prowadzeniu właściwej selekcji. Jeżeli potrzebujesz opiekunki lub sekretarki, to pośrednictwo pracy pracownicy z Ukrainy jest ofertą skrojoną do Twoich potrzeb. Oferty pracowników z Ukrainy w Worksol stale się rozwijają, dlatego zapewnimy Ci dobrej jakości siłę roboczą. W ten sposób zadbasz o stabilizację w firmie i wzrost gospodarczy, a my zajmiemy się: rekrutacją i papierkową pracą. Pracownicy z Ukrainy to zatrudnieni na lata, a my dokładamy wszelkich starań, aby pracodawcy byli zadowoleni z wykonywanej przez nich pracy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem Worksol, jeżeli chcesz zatrudnić pracowników z Europy Wschodniej, w tym z Ukrainy. Zadbamy o spełnienie Twoich potrzeb. Współpracujemy z firmami z wielu sektorów. Rekrutujemy zarówno specjalistów, jak i niewykwalifikowanych pracowników.

    Złóż zapotrzebowanie na personel/usługi

    Dane kontaktowe osoby składającej zapytanie
    * Pola wymagane

    Zaufali nam