Pracownicy z Bangladeszu

Od lat specjalizujemy się w obsłudze procesów HR i rekrutacji dla naszych klientów. Posiadamy duże doświadczenie w sprowadzaniu do Polski cudzoziemców. Wśród nich znajdują się również pracownicy z Bangladeszu. Podobnie jak inni Azjaci, cechują się pracowitością, sumiennością i małymi wymaganiami. Chętnie wiążą się z pracodawcą na dłużej. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Worksol w zakresie rekrutacji pracowników z Azji.

Zatrudnienie pracownika z Bangladeszu - co zyskuje pracodawca?

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego i jak zatrudnić pracownika z Bangladeszu, to odpowiemy Ci na to pytanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla firm z wielu sektorów. Rok do roku liczba wydawanych zezwoleń na pracę dla osób z Dalekiego Wschodu wzrasta. Pracownicy z Azji cechują się pracowitością, sumiennością oraz szacunkiem do miejsca zatrudnienia. Jest to dla nich szansa na poprawę sytuacji materialnej. Pozostają przy tym mniej roszczeniowi i chętnie wiążą się z jednym pracodawcą na dłużej. W ten sposób są w stanie zbudować odpowiedni status społeczny w swoim kraju. Pracodawcy zyskują stabilność zatrudnienia, solidnych pracowników, redukują koszty zatrudnienia i zwiększają zysku. Rozległy rynek sprawia, że w Azji można spotkać pracowników o różnych kwalifikacjach, w tym także specjalistycznych. Ponadto Azjaci dobrze komunikują się po angielsku i z łatwością adaptują do nowych miejsc. Jeżeli interesują Cię pracownicy z Azji, agencja Worksol poprowadzi cały proces rekrutacyjny i legalizujący pobyt od A do Z.

Jak zatrudnić pracownika z Azji?

Nie każdy przedsiębiorca wie, jak zatrudnić pracownika z Azji. Właśnie dlatego przychodzimy Ci z pomocą. Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w przeprowadzaniu procesów legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce. Wśród nich znajdują się również pracownicy z Azji. Rekrutacja przebiega sprawnie, z korzyścią dla pracodawcy. Jest to możliwe, dzięki współpracy z lokalnymi urzędami w Bangladeszu, a także z polskimi urzędami. Wszystko jest zgodne z obowiązującym prawem.

Gdzie sprawdzą się pracownicy z Bangladeszu?

Tak naprawdę rekrutacja pracowników z Bangladeszu będzie dobrym wyborem w wielu sektorach. Doskonale odnajdują się oni w każdych warunkach, w tym w firmach produkcyjnych, przemysłowych, czy też specjalistycznych. Są wyborem na lata, ponieważ chętnie odwiedzają Polskę na dłużej. Jest to związane m.in. z dużymi kosztami podróży do Azji, a także lepszymi zarobkami w naszym kraju. Jeżeli chcesz zapewnić sobie większą stabilizację zatrudnienia w firmie i postawić na pracowników z Bangladeszu, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Jako Worksol świadczymy szeroki zakres usług HR i spełnimy Twoje potrzeby.

    Złóż zapotrzebowanie na personel/usługi

    Dane kontaktowe osoby składającej zapytanie
    * Pola wymagane

    Zaufali nam